Kontakt..

V případě zájmu o některou z mnou nabízených služeb, se se mnou můžete spojit online, telefonicky nebo se můžeme v okolí Tábora potkat osobně.

HANDI IT CARE – MARTIN DVOŘÁK

Mgr. Martin Dvořák
Slapy u Tábora 94
391 76 Slapy

IČ: 03043916
Nejsem plátce DPH

FAQ

Pokud něco nevíte, tak se podívejte níže. Je možné, že svou odpověď naleznete zde, Můžete mi také napsat na jsme@ithandicare.cz.

Časová náročnost je velice individuální. Záleží na rozsahu zakázky. Web určitě nebude hotový za týden. Tvorba menších webových stránek zabere dva až čtyři týdny. Jsem handicapovaný a nevěnuji se pouze Vaší zakázce. Nechávám si proto dostatečně časové rezervy. Chci vždy web doladit a otestovat, tak, abych ho mohl dodat zcela hotový a optimalizovaný pro všechna zařízení.
Pokud bude Vaše zakázka hotová dříve Rád Vám jí předám.

Ano.
Na rozdíl od služeb jako je Webonde web vlastníte a nepronajímáte si ho. Vytvořený web můžete kdykoliv přesunout k jinému administrátorovi nebo změnit hosting.

Abych mohl vytvořit web, tak potřebuji pochopit vaše podnikaní a zjistit, co potřebují a očekávají Vaši zákazníci. Potkáme se tedy na společné schůzce (třeba i online) a vše probereme. Po dobu tvorby webu budeme v kontaktu. Budu potřebovat dodat fotky na Váš web v dostatečném rozlišení a správných rozměrech. Dále se bude potřeba zvolit barevnou kombinaci webu a dodat texty na webovou prezentaci, kterou Vám vytvořím.

Ano.
Dostanete přístup do administrace a mohu Vás také zaškolit. Drobné úpravy určitě zvládnete. S těmi složitějšími Vám rád pomohu.

Tvorba ceny je velmi individuální, ale je potřeba pochopit, že i tvorba základního webu zabere spousty času a nebude hotovo za hodinu. Pro tvorbu základní webové prezentace na WordPressu potřebujete rozpočet alespoň 10.000Kč
Než se pustíme do práce, tak Vám stanovým alespoň částečný rozpočet, pokud bychom ho přesáhly, tak Vás v čas upozorním a počkám na Vaše schválení navýšení rozpočtu.

Pokud máte omezené finanční prostředky, tak můžeme upravit již připravenou šablonu a vytvořit web s menším rozpočtem. budeme, ale velmi omezeni v kreativitě a web nebudete vlastnit.

Ano.
Web je třeba udržovat a aktualizovat. Se vším Vám rád pomohu.

Nejdříve se společně potkáme a zjistíme zda nám spolupráce dává smysl. Pokud se domluvíme, tak vystavím fakturu na 50 procent stanoveného rozpočtu. Zbytek doplatíte až po dokončení zakázky.

Vedle webových prezentací zvládnu základní úpravu fotek a jednoduchou grafiku. Mohu Vám pomoci s tvorbou loga plakátu nebo firemní vizitky. Tvořím také příspěvky na sociální sítě Instagram a Facebook. Dokáži zajistit jazykovou a stylistickou korekturu Vašeho textu na web.
Vše co umím Vás mohu i naučit a poskytnout Vám online konzultace nebo školení. Můžeme si společně popovídat o tvorbě webu nebo grafice v Canvě.

Ano.
Před tvorbou webu je nutné zakoupit doménu a hosting u vybrané společnosti. S objednávkou Vám rád pomohu.


Spolupracujeme

I těmto firmám jsem pomohl a posunul je vpřed..